Iskolánk tanulói 2018/2019-ben

 

1.a osztály névsora
Osztályfőnök: Mátyusné Juhász Tímea

Bandzsók Béla
Bódi Rikárdó
Budai Erik Dominik
Budai Lívia
Erdei-Nagy Bence
Budai Márk
Galamb Richárd
Hankó Patrícia Dzsenifer
Hankó Petra Lilla
Kótai Daniella
Kótai Kristóf
Oláh Dorina
Szamkó Budai Dávid
Váradi Jázmin Afrodité

 

1. b osztály névsora
Osztályfőnök: Molnár Krisztiánné

Borai Rikárdó
Budai Csaba
Budai Kiara
Budai Róbert Rikárdó
Budai Zsolt
Csikó Dorina
Hankó Kamilla
Hankó Richárd
Hankó Szebasztián
Horvát Dorina Kiara
Horváth Viktória Amanda
Oláh Rebeka Elena
Szamkó Rikárdó
Tóth Martin
Váradi Dorina Tünde
Váradi Evelin

 

 

2. a osztály névsora
Osztályfőnök:Szalayné Domonkos Mária

Balogh Nárcisz
Bódi Evelin Nikoletta
Budai Pál
Csoma Lívia
Dendők László Rikárdó
Djubók István
Hankó László
Hankó Roland
Hankó Tímea
Horvát Jázmin Júlia
Kótai Norbert
Oláh Anasztázia Natália
Ónodi Ákos
Szamkó-Budai Bence
Tóth Gábor László
Váradi Lilla
Várkonyi Gizella Viktória

Balog Gyula
Barna Róbert
Kirn Alex

 

4. a osztály névsora
Osztályfőnök: Ujaczkiné Pocsai Éva

Adu Szabolcs
Balog Gréta
Balogh Kira Dominika
Budai Adrián
Budai Krisztina
Buri Jázmin
Farkas Fédra
Hankó Rómeó
Horváth Gábor
Horváth Kevin László
Kótai Antal
Lukács Ferenc István
Oláh Laura Gréta
Szamkó Zoltán
Tóth Elizabet
Zemlényi Bence György

Hankó Renátó

 

 

4. b osztály névsora
Osztályfőnök: Tulipán Györgyné

Balog Csaba
Balogh Dorina
Borai Katalin Mercédesz
Budai Elizabet
Csikó Alex
Galamb Viktória
Hankó József
Hankó Krisztina
Hankó Levente Tamás
Hankó Péter
Hankó Virginia
Horvát Otília
Horváth Attila
Iváncsuk Adrián György
Rontó Kevin

 

 

5. a osztály névsora
Osztályfőnök: Joóné Tóth Zsanett

Adu Gábor
Balogh Adrienn Edit
Balog Virginia
Bandzsók Virginia Andrea
Bódi Ádám Szebasztián
Budai Szebasztián
Budai Veronika
Csikó Dávid
Galamb Dzsenifer Ramóna
Gibók Beáta Ilona
Hankó Nikoletta
Hankó Ronaldó
Horváth Andrea
Horváth Szebasztián
Katlan Roland
Lukács Attila
Lukács Ramóna Valéria
Szamkó-Budai Kristóf
Szendrei Nikoletta
Szlatinszky Adrienn

Kótai Zoltán Krisztofer

 

6. a osztály névsora
Osztályfőnök: Balla Józsefné

Balogh Márk
Balog Zsanett
Bóni Vanessza
Borai Elizabet
Budai Bianka
Budai Brendon János
Buliska Dávid
Csoma Gábor
Farkas Mónika
Hankó Attila
Hankó Dorina
Hankó Éva
Hankó Letícia Viktória
Hankó Márk
Hankó Viktória
Horvát Alexandra
Horváth Károly
Katlan Ramóna
Oláh Éva Virág
Rontó Emese
Tóth Virág

 

6. b osztály névsora
Osztályfőnök: Sipkóné Nemcsik Margit

Balogh Boglárka
Balogh Dzsenifer
Balog Viktor
Borai Evelin Bianka
Budai Ketrin
Buri Ákos
Csikó Valentina
Hankó Anna Ramóna
Hankó Iván Jenő
Hankó Krisztina Nikoletta
Hankó Róbert
Hankó Zsolt
Horváth Viola Virgínia
Kótai Aladár
Molnár Adrián
Siroki Frida Jázmin
Sramkó Szabolcs
Tóth Natália

 

6. c osztály névsora
Osztályfőnök: Hogya Zsolt

Balog Ivó
Balog Nikolasz
Budai Imre
Budai Viktória
Gyibók Milán
Gyibók Zsolt
Hankó Brendon Máté
Hankó Erika Molli
Hankó Imre
Hankó Sándor
Hankó Vanessza Aranka
Horvát Szilveszter
Katlan Kristóf
Mihalek Tibor
Rontó Vanessza
Várkonyi Bálint
Zemlényi Alex

Hankó Sándor

7. a osztály névsora
Osztályfőnök: Zomborné Varga Eszter

Balogh Zsolt
Budai Alexandra
Budai Diána
Budai Máté
Budai Virág Dorina
Djubók Dorina
Hankó Gábor
Hankó Márkó
Hankó Virág
Hankó Zsanett
Horváth Adrián
Horvát Krisztián
Iváncsuk Letícia
Katlan Klaudia
Kótai Katrin
Lázi Alexandra
Nagy Vanessza Magdolna
Rontó Gyula
Szamkó Zsanett
Szamkó-Budai Jázmin
Szendrei Petra

 

7. b osztály névsora
Osztályfőnök: Molnár Krisztián

Balogh Elizabet
Balogh Letícia
Balog Mónika
Bódi Márkó
Budai Kevin
Budai Máté
Buri Noémi
Csikó Amanda
Dendők Vivien
Farkas Katalin
Gyibók Rozália Boglárka
Hankó Emília
Hankó Gyula
Hankó Tamás
Horváth Béla
Horváth Krisztofer
Horváth Valéria Mária
Iváncsuk Krisztián Jenő
Katlan Evelin
Kótai Anasztázia
Kótai Tibor Róbert
Rontó Letícia

 

8. a osztály névsora
Osztályfőnök: Dajka Judit

Balog Gergő
Budai Rita
Csoma Ivett
Dendők József
Hankó Krisztián Adrián
Hankó Ramóna
Sramkó Krisztofer
Szendrei Cintia
Várkonyi Georgina